Zirve’de yerinizi ayırtın: STZ18 için e-kayıt başladı!

Zirve’de yerinizi ayırtın: STZ18 için e-kayıt başladı!

Yüzlerce satınalma profesyonelinin buluşacağı Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi’nin (STZ18) katılım başvuruları bugün itibarıyla başladı. Her yıl satınalma meslektaşlarını bir araya getiren en büyük ve tek organizasyon olan STZ, bu yıl 1 Aralık’ta, Wow İstanbul Hotel’de düzenlenecek.

‘Yerli ve Milli Dönüşüm=Yerelden Globale’ sloganıyla buluşacağımız, dünyadan ve Türkiye’den üst düzey iş insanlarını bir araya getirecek STZ18 için siz de şimdiden yerinizi ayırtın.

e-kayıt SİSTEMİ ÜZERİNDEN BAŞVURU

http://www.satinalmazirvesi.org/ adresindeki e-kayıt formunu doldurarak geçen yıl katılımın 550’yi geçtiği STZ’de bu yılki yerinizi ayırtabilirsiniz. Sınırlı sayıda kontenjanı bulunan ve katılımın ücretsiz olduğu STZ18 başvurularında TÜSAYDER üyelerine öncelik tanınacak. e-kayıt formu üzerinden Türkiye’de aynı çatıda, 6 binden fazla satınalma yöneticisine bilgi veren ve kanaat önderliği yapan TÜSAYDER’e üye olmak mümkün.

YURTDIŞINDAN İKİ ÖNEMLİ KONUK

Dünyadaki satınalma profesyonellerini ve satınalma yönetilcilerini tek çatı altında toplama misyonunu üstlenen IFPSM CEO’su Malcolm Youngson ve Uluslararası Satınalma ve Pazarlık Danışmanı ve Eğitmeni Omid Ghamami STZ18’in yabancı konukları arasında.

Ekonomist ve yazar Mahfi Eğilmez, Blockchain Türkiye Platformu Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Usta, SushiCo Genel Müdürü Özkan Keskin ve TEB Satınalma Direktörü Arda Polat STZ18 konuşmacılarından.